Kurbanlik Fiyatlari Kurban Paylaş İstanbul. Adak Kurban Afrika Kameron Kurban Bağışı
Kurban Bağışla
Temsilciyi Ara

Kurban Paylaş Kurumsal

Dededen toruna 3 kuşaktır hayan besiciliği yapan köklü bir besici aileyiz. Yıllardır İstanbul'da adaklık kurbanlık satışı ve kesimi yapıyoruz. Hayır sahiplerinin kurbanlarını tam zamanında kesiyor, diledikleri adrese teslim ediyor ya da hayır kurumlarına bağış yapıyoruz.

Günümüz teknolojisinin de yardımı ile online vekaletleri alıyor, islami kurallara uygun tekbirler eşliğinde kurbanın kesimini yaparken sizlerinde bu güzel anımızda bizlere online eşlik etmenizi sağlıyoruz.

Şimdilerde yurt dışında kurban bağışı konusunda gelen taleplere cevap verebilmek adına yaptığımız araştırmalar sonucunda Kamerun'a yolumuz düştü. O bölgede kurduğumuz çiftliğimiz ile Türkiye'den yaptığınız siparişleri hızlı bir şekilde Afrika kıtasına ulaştırmayı başardık. Artık aynı teknolojik imkanlarla ve çok daha ekonomik koşullarda kesimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gerçek zamanlı bir Afrika kurban bağışı yapabilmenin en garanti yolu olan Kurban Paylaş ailesi olarak hayırlarınıza vesile olmaktan gurur duyuyoruz.

Hiç bir siyasi, etnik grup ve düşünce platformu ile göbek bağımız yoktur. Dernek, tarikat ve cemaatlerin hiç biri ile ilişkimiz bulunmamaktadır. Kurban etini ulaştırmak istediğiniz kişi yada kuruluşlara tamamen kendiniz karar veriyorsunuz.

Afrika'da Kamerun'da yardıma muhtaç ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere sizin adınıza adaklarınızı ve kurbanlarınızı kesiyor ve adınıza videolu bir şekilde kesim anı görüntülerini tarafınıza iletiyoruz.

Allah kurbanınızı kabul etsin, Amin.

 

 

Keçi 600 ₺


33 yıllık tecrübe


Yurt içi Kesim

Türkiye

 

 


Yurtdışı Kesim

Kamerun

 

Kolay sipariş, kolay ödeme

Sitemiz üzerinden Kamerun'da yaşayan yardıma muhtaç insanlar için hemen bir kurban bağışında bulunabilirsiniz. Adınıza vekalet alınacak ve kesim sırasında dilerseniz canlı yayınla bizlere katılabilirsiniz..
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN

Kendinizden bir şeyler katın!

Afrika'nın Kamerun ülkesinde yaşayan yardıma muhtaç insanlara yardım elinizi uzatmaya hazır mısınız? Hemen adak ve kurbanlarınızı bağışlayın, ve teknolojinin sunduğu imkanlar ile sizin huzurunuzda kurbanınızı keselim. Tam da yiyeceğe ihtiyacı olan insanlar ile hayırlarınızı buluşturmak amacıyla kurulan Kurban Paylaş olarak ticari beklentilerimiz yoktur.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN


Kurban Paylaş
  0532 512 37 68 
info@kurbanpaylas.com


Türk Web Ajans